Na początku czerwca, na WomanMagazine.pl pojawiła się recenzja kremów Bleuet. Nasze kremy testowały same redaktorki portalu- każda z trzech pań wystawiła opinię produktowi dobranemu do indywidualnych potrzeb.  Jak oceniają kremy BLEUET kobiety, które doskonale znają trendy kosmetyczne, a wobec nowinek mają wyjątkowo wysokie wymagania?

Kremy, które zostały poddane redakcyjnemu testowi miały za zadanie przywrócić zdrowie i harmonię trzem różnym typom cery: naczynkowej, atopowej i takiej, która wymaga pielęgnacji przeciwzmarszczkowej.  Kosmetolodzy współpracujący z laboratorium Bleuet Naturel, dobrali więc kremy z naszej oferty, które zapewnią optymalną pielęgnację i sprostają wyzwaniom postawionym przez Redakcję WomanMagazine.pl:

  • Lekki krem anti-aging do cery dojrzałej. Krem z ekstraktem z bawełny.
  • Lekki krem łagodzący do skóry atopowej. Krem z olejem z czarnuszki.
  • Lekki krem wyciszający do cery naczynkowej. Krem z ekstraktem kwiatów maku polnego

Jak nasze kremy wypadły w testach i jakie nietypowe zastosowanie znalazło opakowanie naszych kremów, zyskując natychmiastową sympatię jednej z testerek? Zapraszamy do lektury!

Przeczytaj również wywiad z właścicielką marki Bleuet Naturel, Barbarą Lenart- dowiesz się, czy warto dążyć do celu spełniając marzenia i czy można zamienić swoją pasję w karierę. Jednak przede wszystkim poznasz bliżej kulisy powstawania marki Bleuet, jej misję i plany na przyszłość!